Para Birimi Seçimi


Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı  teslimat yapılacak bölgeye (İstanbul içi ücretsiz) (İstanbul dışı artı nakliye)  göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.

*İstanbul içi alımlarınız şirketimiz tarafından ücretsiz olarak teslimat yapılacaktır.

*İstanbul dışı gönderimler anlaşmalı olduğumuz kargo ambar firmaları tarafından sizlere gönderim sağlanacaktır. İstanbul dışı kargo ödemeleri müşteriler tarafından karşılanacaktır. Fiyatlarımız fabrika teslim fiyatlardır. (nakliye dahil değildir.)

*Ahşap park grubu ürünlerimizde İstanbul dışı ( kurulum + nakliye ) bedeli  teslimat yapılacak olan bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kurulumu kendisi yaptırmak isteyen müşteriler sadece nakliye bedeli ödeyecektir. Kurulumlar için uzaktan kurulum desteği firmamız tarafından sağlanacaktır.

*İstanbul dışı ürün alımlarınızda alım sonrası uygun fiyatlı nakliye organizasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yada sizlerin yönlendireceği nakliye firmasına teslimatlarınız yapılacaktır.

*İstanbul dışı gönderimlerde normal kargo firmaları ile gönderimler ürünlerin kırılma, zarar görme gibi nedenlerden dolayı tercih edilmemektedir.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesiniz.
Anladım
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.